Sklepy i lecznice

Nasza firma współpracuje zarówno z hurtowniami zoologicznymi, jak i bezpośrednio ze sklepami i lecznicami. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

1

Dla hodowców i miłośników zwierząt z całego świata marka Chciopee oznacza jedno – najwyższe standardy karmienia. Osiągamy je dzięki wyjątkowej jakości surowcom, sprowadzanym wułącznie od sprawdzonych dostawców oraz jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych. Chcesz dowodów?

  • Zapytaj profesjonalnych hodowców
  • Sprawdź wymagania certyfikatu IFS – spełniamy je wszystkie
  • Spróbuj i przekonaj się, że Twoi klienci chętnie wrócą po Chicopee!

 

Karmy Chicopee to prawdziwa radość z każdego posiłku! Tworząc nasze formuły koncentrujemy się nie tylko na doskonałym bilansie składników odżywczych, ale również na smaku naszych karm. Wierzymy, że o samopoczuciu psa decydują nie tylko parametry karmy, ale także jej smak i zapach. Jednocześnie dbamy, by w naszych karmach obecne były ważne dla zdrowia witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, a także dobroczynne składniki takie jak glukozamina, chondroityna, czy prebiotyki.

 

3

Karmy Chicopee zapewniają zysk! Wyjątkowa smakowitość i racjonalna cena sprawiają, że klienci chętnie zmieniają karmę na Chicopee. I co bardzo ważne – odbiorcy detaliczni nie kupią jej w internecie poniżej Twojej ceny zakupu! Oferujemy zarówno promocje dla Twoich klientów, jak i zwiększające rentowność Twojego biznesu. Wprowadzenie naszej karmy do Twojego sklepu lub lecznicy premiujemy specjalnymi rabatami na start!

Nie musisz też budować od razu swojego stanu magazynowego. Idziemy z duchem czasu i oferujemy bezpłatną dostawę kurierską już od jednego worka 15kg zarówno do Twojej firmy, jak i bezpośrednio do Twojego klienta!