Chicopee Polska

jamniczek

 

Firma Chicopee Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów Harrison Pets Products w Polsce. 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które powstało na gruncie synergii – doświadczenia, wiedzy i pasji. Są wśród nas hodowcy psów (owczarki niemieckie), hodowcy kotów (koty syberyjskie) jak również ludzie którzy aktywnie budowali polski rynek karm zoologicznych.

Początki sprzedaży Chicopee w Polsce to rok 2000, kiedy w Polsce własną dystrybucję rozpoczął koncern Nestle Purina. Dotychczasowy importer tej marki z dużym sukcesem wprowadził wtedy do oferty produkty Harrison Pet. Ze względu na lokalizację firmy, przez kolejne lata największą popularnością Chicopee cieszyło się w północnej i centralnej Polsce, przede wszystkim w Warszawie i Trójmieście. W roku 2012 powstaje Chicopee Polska, wzmacnia się dystrybucja w południowej Polsce – równocześnie we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Zasięg dystrybucji obejmuje w zasadzie teren całej Polski.

Dlaczego Chicopee?

Właśnie nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na nie przypadkowe dokonanie trafnego wyboru:
Chicopee to karma produkowana od roku 1986 r., Od początku właściciel Firmy (hodowca i pasjonat zwierząt) kierował się przede wszystkim jakością. Opinie profesjonalnych hodowców, nasze własne obserwacje wynikające z żywienia własnych zwierząt, ale przede wszystkim informacje od właścicieli psów  – tylko to potwierdzają.
Jeżeli dołączymy do tego bardzo dobry stosunek jakości do ceny – to otrzymamy naszą dewizę: najwyższa jakość, najlepszy serwis, elastyczne podejście do współpracy, sprawdzony model dystrybucji, wiarygodni partnerzy – właśnie w taki sposób realizujemy swoje cele.

Zapraszamy do współpracy!